Aktuality

tomenu

Adresa:


ENVItech s.r.o.
Janka Kráľa 16
911 01  Trenčín
 
IČO: 314 134 98
IČ DPH: SK 2020383959

 

Tel:        032 - 656 35 11
FAX:      032 - 656 35 26
e-mail: envitech@envitech.sk
 

Mapka:

 

mapka dsc06287
google maps

 


Menný telefónny zoznam:


Riaditeľ spoločnosti:
Ing. Karol Hrdina
032/656 35 13
hrdina@envitech.sk
 
 
Technický riaditeľ:
Ing. Radoslav Bernát
032/656 35 23
bernat@envitech.sk
 
 
Riaditeľ pre IT:
Ing. Vladimír Adamec
032/656 35 22
adamec@envitech.sk
 
 
Výkonný riaditeľ:
Ing. Michal Urda
032/656 35 10, 0903 720 460
urda@envitech.sk

Obchodné oddelenie, Laboratórium monitorovania kvality ovzdušia:
Ing. Marcel Ochodnický
032/656 35 14, 0903 908 261
ochodnicky@envitech.sk
 
Ing. Ivona Michalková
032/656 35 14, 0903 780 226
michalkova@envitech.sk

IT oddelenie:
Ing. Dušan Orolin
032/656 35 21, 0903 763 907
orolin@envitech.sk
 
Ing. Roman Češka
032/656 35 16, 0903 724 709
ceska@envitech.sk
 
Ing. Miloš Humera
032/656 35 16, 0903 240 787
humera@envitech.sk
 
Michal Adamec
032/656 35 22, 0902 482 965
adamecm@envitech.sk

Servis:
Štefan Hrabovský
032/656 35 24, 0910 905 705
hrabovsky@envitech.sk

Účtovné oddelenie:
Ing. Drahomíra Vojtíšková
032/656 35 11 (pondelok a štvrtok)
vojtiskova@envitech.sk
 
 
Sekretariát, fakturácia, personalistika:
Mgr. Katarína Mokráňová
032/656 35 11, 0903 240 736
mokranova@envitech.sk
tomenu