Nové produkty

Dodávka 6m stacionárneho laboratória pre nášho rakúskeho klienta

Uprostred leta sme pre rakúskeho klienta realizovali projekt stacionárnej monitorovacej stanice kvality ovzdušia, ktorá bola umiestnená v národnom parku Vápencové Alpy (Nationalpark Kalkalpen) v Hornom Rakúsku.

Laboratórium meria na dĺžku 6 m a výška hlavice sondy vzorkovacieho systému plynov je vo výške 2 m nad úrovňou strechy.  

Vybudovanie Centra kontinuálneho monitorovania odpadových vôd na Severnom Cypruse

Minister životného prostredia a cestovného ruchu Tureckej republiky severného Cypru, Jeho Excelencia pán Fikri Ataoğlu, v júni 2021 podpísali zmluvu so zástupcami našej spoločnosti na vybudovanie Centra kontinuálneho monitorovania odpadových vôd na Severnom Cypruse. Súčasťou pilotného projektu je taktiež dodávka prvej monitorovacej stanice kvality vody (WQMS) pre kontinuálne meranie znečistenia z čističiek odpadových vôd v…

Details

Projekt obnovy AMS pre Slovnaft

V rámci projektu obnovy automatizovaného monitorovacieho systému kvality ovzdušia pre Slovnaft, a.s. sme začiatkom Apríla 2021 prepravili a inštalovali v Bratislave novú monitorovaciu stanicu – AMS Vlčie Hrdlo. Po minuloročnej výmene monitorovacej stanice v Podunajských Biskupiciach a v Rovinke sme tak úspešne ukončili projekt obnovy stacionárnych monitorovacích laboratórií pre túto slovenskú rafinériu. Stanica bola umiestnená…

Details

Nove webové stránky ENVItech Bohemia s.r.o.

Naša sesterská spoločnosť ENVItech Bohemia s.r.o. spustila nové webové stránky, ktoré sú rýchlejšie, prehľadnejšie, dynamické a zároveň vytvárané s ohľadom na aktuálne trendy.
Pozývame Vás objavovať s nami svet monitorovacích systémov na udržiavanie a zlepšovanie nášho životného prostredia.

ISO 9001:2016

28.1.2021 u nás prebehla úspešná recertifikácia systému manažérstva kvality podľa STN EN ISO 9001:2016 spoločnosťou TUV Slovakia.

Recertifikačný audit potvrdil platnosť našej certifikácie na ďalšie, 3-ročné obdobie s rozšírením aj o procesy návrhu, vývoja a výskumu.

Certifikáty

Odberový vzorkovací systém OSYS

Naše odberové vzorkovacie systémy v oblasti monitoringu kvality ovzdušia si za posledné roky získali popularitu nielen v našich zemepisných šírkach ale aj v zahraničí.

Po pravidelných dodávkach tejto produkcie do Spojených arabských emirátov dodávame aktuálne Odberové systémy s komplet vyhrievaním a ich reguláciou zmysle požiadaviek klienta na Cyprus.

 

Fotogaléria: